pneumat serwis
Wyszukiwarka
Szukaj w katalogu:
O firmieKatalogZapytaniaKontaktNowości
Katalog produktów
Strona główna » Katalog » Technika podciśnieniowa SCHMALZ » Podnośniki i zawiesia podciśnieniowe » Zawiesia VacuMaster
 
Katalog
Zawiesia VacuMaster
Vario Vario
Zastosowanie: transport płyt z materiałów drewnopochodnych laminowanych, lakierowanych bądź oklejanych, jak również blach suchych i naolejonych (przemysł metalowy, drzewny, kamieniarski,... Więcej »
10-02-2006
Eco Eco
Zastosowanie: mocowanie i transportowanie przedmiotów nieprzepuszczających powietrza i o powierzchniach gładkich, szczelnie przylegających do ssawek zawiesia (przemysł metalowy, kamieniarski,... Więcej »
10-02-2006
Coil Coil
Zastosowanie: transport i zmiana orientacji kręgów z taśmy stalowej, aluminiowej lub papieru (przemysł metalowy, papierniczy) Wytwornica podciśnienia, znajdująca się bezpośrednio na zawiesiu,... Więcej »
10-02-2006
Window Window
Zastosowanie: mocowanie tafli szklanych oraz drzwi i okien za powierzchnie szyb (przemysł szklarski, stolarka) Zawiesie podciśnieniowe VacuMaster Window jest podciśnieniowym urządzeniem chwytnym... Więcej »
10-02-2006
Multi Multi
Zastosowanie: transport i zmiana orientacji surowych i laminowanych płyt wiórowych, płyt MDF lub OSB, kartongipsu lub płyt z tworzyw sztucznych. Zawiesie podciśnieniowe VacuMaster Multi jest... Więcej »
10-02-2006